Власники

Lars Hansen: e-mail: l.hansen@nord-spedition.de

Oke Hansen: e-mail: o.hansen@kfz-grossenwiehe.de

Piotr Ryszkowski: tel +48.858777425, +48.513009669, e-mail: p.ryszkowski@poltank.pl

 

Управління Томашувек

Уповноважені представники:
Daria Nowak: tel 447573555, 443067770, e-mail: d.nowak@poltank.pl
Sławomir Scibiorek: tel 447573505, 601051345, e-mail: s.scibiorek@poltank.pl

Бухгалтерський облік:
Daria Nowak: tel 447573555, 443067770, e-mail: d.nowak@poltank.pl

Парк: (авторемонтні майстерні)
Jan Zieba: tel 443067773, 609826644, e-mail: j.zieba@poltank.pl

Cлужбовий персонал:
Katarzyna Nowak : tel. 447573555, 443067774, e-mail: k.nowak@poltank.pl
Bogumiła Grałek – Roman: tel. 447573555, e-mail: b.roman@poltank.pl
Milena Pogorzała : tel. 447573555, e-mail: m.pogorzala@poltank.pl
Andreas Kwosek : tel. 447573555, e-mail: a.kwosek@poltank.pl

Управління Білосток

Менеджер:
Piotr Ryszkowski: tel 85 8777425, 513009669, e-mail: p.ryszkowski@poltank.pl
Rafal Kulesza: tel 858777525, e-mail: r.kulesza@poltank.pl
Mateusz Ryszkowski: tel. 85 8777425, e-mail: m.ryszkowski@poltank.pl

Cлужбовий персонал:
Joanna Ryszkowska: tel: 500123979, e-mail: j.ryszkowska@poltank.pl

X
¤

Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся, погоджується, що ви будете використовувати кук. Більше інформації

Для того, щоб оптимально представити наш веб-пропозицію і поліпшити наше використання куків. Ваше подальше використання веб-пропозиції, ви погоджуєтеся з нашим використанням куки, натиснувши кнопку «Прийняти».

Сайт використовує куки, який збирає інформацію і використовувати для ефективного використання веб-сайту.

Закрити спливаюче вікно